Naujienos

May 30, 2024

Jei jums patinka, kaip Balatro keičia pokerio žaidimą, požemiai ir išsigimę lošėjai daro kažką panašaus į Blackjack, ir yra demonstracinė versija, kurią galite išbandyti dabar

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Pagrindiniai patiekalai:

  • Balatro ir Dungeons & Degenerate Gamblers abu paverčia tradicinius kortų žaidimus į unikalius nesąžiningus nuotykius.
  • Knygoje „Požemiai ir išsigimę lošėjai“, žaidėjai gali rinkti specialias korteles su unikaliais sugebėjimais, kurios žymiai pakeičia Blackjack žaidimą.
  • Demo versija siūlo žvilgsnį į išradingą žaidimo mechaniką ir keistas kortas, žadėdamas naują Blackjack pojūtį.

Kortų žaidimų pasaulyje naujovės kartais gali atrodyti kaip kūrybai atremta kaladė. Tačiau tokie žaidimai kaip Balatro apvertė stalą, paversdamas pokerį laukiniu, nuolat besikeičiančiu nuotykiu. Dabar „blackjack“ eilė persitvarkyti į kažką žaviai keisto Požemiai ir išsigimę lošėjai. Įsivaizduokite, kad sėdite silpnai apšviestoje, šiek tiek abejotinoje tavernoje, ore tvyro laukimas ir, būkime atviri, šiek tiek smirdi. Jūsų tikslas? Nugalėti vis labiau apsvaigusių miestiečių paradą „blackjack“ žaidime kaip niekas kitas.

Jei jums patinka, kaip Balatro keičia pokerio žaidimą, požemiai ir išsigimę lošėjai daro kažką panašaus į Blackjack, ir yra demonstracinė versija, kurią galite išbandyti dabar

Nuo pat pradžių, Požemiai ir išsigimę lošėjai skiriasi nuo jūsų įprasto žaidimo, kai stengiatės neįmušti daugiau nei 21. Čia kiekviena korta turi savo sugebėjimų rinkinį – širdelės gydymui, kastuvai apsaugai, deimantai, kurie užpildys jūsų kišenes, ir lazdos, kurios pablogins priešininko sveikatą. Bet tai tik braižo paviršių. Netrukus atsidursite ant kaladės, kurioje gausu pačių netikėčiausių kortelių: taro kortelių, kurios nuspėja ateitį (ir ja manipuliuoja), vizitinėmis kortelėmis, kurios įeina į jūsų strategiją, ir net gimtadienio atvirukų, kurie, tikėtina, siūlo staigmena ar dvi.

Vien demonstracinė versija atskleidžia kūrybingų kortelių dizaino lobyną. Kada nors girdėjote apie klubų kūjis? Tai sugadins jūsų priešininką. Arba galbūt Širdžių Pi, korta, kuri ne tik padidina savo vertę stove, bet ir padidina jos galią likusiai žaidimo daliai. Ir tada yra atvirkštinė kortelė, įtraukiant posūkį, žinomą visiems, kurie vaidino Uno, kartu su a taisyklių kortelė tai leidžia patobulinti pagrindinę žaidimo mechaniką savo naudai.

Be to, žaidime pristatoma prekybos sistema, leidžianti žaidėjams iškeisti mažiau naudingas kortas į kažką, kas gali pakeisti žaidimą. Šis mechanikas prideda strategijos ir nenuspėjamumo sluoksnį, užtikrindamas, kad niekada nebūtų dviejų vienodų žaidimų.

Požemiai ir išsigimę lošėjai remiasi ne tik naujoviška kortelių mechanika. Jis viską apgaubia žavia lo-fi estetika, kuri žada pritraukti netradicinių kortų žaidimų gerbėjus. Jau pasiekiama demonstracinė versija ir visas „Yogscast Games“ leidimas, todėl šį pavadinimą būtina išbandyti visiems, kurie vertina naujus klasikinių kortų žaidimų posūkius.

Taigi, jei idėja sumaišyti magiją, strategiją ir šiek tiek kortų žaidimo chaoso atrodo kaip jūsų vakaras, laikas smuklėje atsikelti kėdę ir susitvarkyti. Kas žino? Galbūt tiesiog tai rasi Požemiai ir išsigimę lošėjai yra laukinė korta, kurios ieškojote savo žaidimų kolekcijoje.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
„Everygame Poker“ įkvepiantis birželio lošimo automatų konkursas: laukia 2000 USD prizinis fondas!
2024-06-02

„Everygame Poker“ įkvepiantis birželio lošimo automatų konkursas: laukia 2000 USD prizinis fondas!

Naujienos