Kaip lošti

December 8, 2021

„Cashback Blackjack“ („Playtech“) apžvalga

Justinas Valiulis
WriterJustinas ValiulisWriter

Jei esate „Blackjack“ mylėtojas, kaip ir aš, jus sužavės, kaip „Playtech“ modifikuoja naujus šio žaidimo posūkius. Klasikinės „Blackjack“ versijose yra paprastas žaidėjo ir pardavėjo rankų palyginimas. Tikimasi, kad prekiautojas gaus švelnų 17 arba pataikys 16. Bet deja! Viskas pasikeitė su Playtech Cashback Blackjack. Perskaitę visą apžvalgą gausite akis atveriančių įžvalgų apie žaidimą ir papildomų funkcijų, išskiriančių jį nuo klasikinių Blackjack versijų.

„Cashback Blackjack“ („Playtech“) apžvalga

„Cashback Blackjack“ išsamiai

„Cashback Blackjack“ sąranka yra tokia pati kaip įprasta. Jame yra šešios kaladės, kurių kiekvienoje yra 52 kortos. Išdalinus kortas, jos sumaišomos po kiekvieno raundo. Prekiautojas gali pasiekti 16 arba stovėti ties 17. Tačiau Cashback versija skiriasi. Žaidėjui išdalinamos dvi kortos, o žaidime įgimta galimybė išsigryninti pinigus. Siūloma pinigų grąžinimo suma nustatoma pagal jūsų tikimybę įveikti dalintoją, atsižvelgiant į matomas kortas jūsų rankoje. Jūs pasirenkate, ar tęsti žaidimą, ar atsiimti pinigus.

„Cashback Blackjack“ strategija

Pats šauniausias Cashback Blackjack dalykas yra tas, kad jis turi specifinę strategiją. Ši strategija pagrįsta rizikos skaičiavimais. Ar esate pasirengęs rizikuoti savo rankos laimėjimu arba paimti jį nepatirdami tolesnių daugiklių ir galite viską prarasti?

Kad priimtų tokį sprendimą, nustatyti siūlomo pinigų grąžinimo dydį. Jei jis yra didesnis, nei iš pradžių statėte, tai reiškia, kad turite pelno dar žaidimui nesibaigus. Nepaisant to, jei žaidimas siūlo jums didesnį pinigų grąžinimą, jūsų ranka yra santykinai geresnė nei dalintojo.

Strategija yra nuspręsti, ar norite gauti nedidelį garantuotą grynųjų pinigų grąžinimo laimėjimą, ar rizikuoti viskuo, bet turėti galimybę laimėti didelį, įveikdami platintoją vėlesniuose turuose.

„Cashback Blackjack“ statymai

Kaip ir įprastas Blackjack, pinigų grąžinimo variantas suteikia jums galimybę žaisti 1–5 rankas vienu metu. Be to, yra įvairių statymų, kuriuos galima panaudoti. Jie įtraukia:

  • Poriniai statymai. Žaidėjas gali statyti statymą, kad nuspėtų porų baigtį atitinkamose išdalintose rankose. Tokio tipo statymas mokamas 25:1 esant tobulai porai. Spalvotos poros moka 12:1, o mišrių kortų poros moka 6:1.

  • Šalutinis statymas. Taip pat vadinamas 21+3 šoniniu statymu. Kaip ir daugelyje kitų Blackjack variantų, šis statymas atitinka įprastas pokerio taisykles. Atversta dalintojo korta visada laikoma ranka iš dviejų iš pradžių išdalytų kortų. Taigi, jie visi sudaro laimėjimą, jei gaunate spalvą, spalvų eilę, eilę arba trijų rūšių kortų derinius.

„Cashback Blackjack“ išvada

Kaip sako žodis, „Cashback Blackjack“ prideda tvarkingą pinigų grąžinimo parinktį prieš užbaigiant partiją. Nors atsirado kitų „blackjack“ žaidimų variantų, manau, kad ši „Playtech“ versija yra daug geresnė rizikingiems žaidėjams. Grynųjų pinigų grąžinimas prieš dalintojo įveikimą yra lemiamas momentas žaidime, ypač kai akivaizdžiai aišku, kad žaidėjo ranka yra palyginti geresnė nei dalintojo.

About the author
Justinas Valiulis
Justinas Valiulis
About

Justinas Valiulis - Lietuvos žvaigždė internetinių kazino žaidimų lokalizavimo srityje, kuri sujungia glaudų supratimą apie lietuvių kultūrą su savo platu žaidimų žiniomis. Šis unikalus derinys užtikrina, kad kiekvienas jos lokalizuotas žaidimas jaučiasi būtent lietuviškas.

Send email
More posts by Justinas Valiulis
undefined is not available in your country. Please try:
„Everygame Poker“ įkvepiantis birželio lošimo automatų konkursas: laukia 2000 USD prizinis fondas!
2024-06-02

„Everygame Poker“ įkvepiantis birželio lošimo automatų konkursas: laukia 2000 USD prizinis fondas!

Naujienos